Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Protest pracowników sklepów Stokrotka. "Nie znam nikogo z branży, kto zarabia mniej"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2019 r. o 13:09 Powrót do artykułu
Czemu w tej sieci jest tak drogo ? Mieliśmy kiedyś Aldik , po zmianie właściciela nasz koszyk zakupów stał się z dnia na dzień o 15 zł droższy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lidlu - źle, w Biedronce - źle, Stokrotce - źle. Gdzie jest dobrze ? Ile razy jestem w Stokrotce, krew mnie zalewa gdy widzę długie kolejki do kasy, a pani kasę zamyka bo coś tam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100 zł o tyle wzrosła placa minimalna. Jaka to podwyżka od firmy. Żenujace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne pracuje w stokrotce w Lublinie o żebym strajku nie wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2250 plus premia absencyjna jak nie pójdziesz na zwolnienie. Czyli 2500 brutto z czego zabierają prawie 800 na składki czyli kasjer zarabia 1700zl na miesiąc. Kolejki są bo firma zredukowala etaty to raz a dwa ludzie się pozwalniuali. A kasjerka wbrew pozorom jak wam się wydaje Niue siedzi tylko na kasie. Musi upiec bułki żebyście mieli co se wziąć musi dołożyć warzywa dołożyć nabiał. Ruszyć towar. Zatkac dziury i wielle wiele więcej. Ale najlepiej powiedzec ze kolejka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W stokrotce zarabia się 8.5 złotego na godzinę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj dowiedziałam się od kierowcy,że jest strajk,jakież było moje zaskoczenie... Na naszej stokrotce jest 15 etatów,małe miasteczko,ale wymagania jakby było nas co najmniej 30 ,musi być wszystko zrobione ,bo inaczej tylko opi...dol. Robimy co możemy A i tak jest źle. Ogłoszenie o wolnych etatach to jakaś kpina.Obowiazkiem pracodawcy jest wypłacanie na czas A nie atutem.Elastyczny grafik???Śmiech na sali,poproś o wolny dzień,to go po złości nie dostaniesz.Kierownik ma niewiele więcej od kasjera...,ale otwiera się nowa galeria i większość pracowników tylko czeka,żeby uciec nie oglądając się za siebie.Litwin kupił, niech pracuje za te grosze,ja mu oddam swoje klucze i stanowisko .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie sieci detaliczne szukają pracowników. W każdej galerii wiszą ogłoszenia o pracę. W małych lokalnych sklepach, kartka " zatrudnię ". Na przystankach autobusowych ogłoszenia mające na celu znalezienie pracowników. Każda branża chce pozyskać jak najwięcej osób do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podwyżki?żadnych podwyżek w tym roku nie było...jedynie co to minimalną trzeba było podnieść o 100zł więc to co plecie pani Maciejewska to stek bzdur wyssanych z palca....a te benefity z których niby można skorzystać?na rozpoczęcie roku szkolnego dla każdego dziecka,które nie ukończyło 17 lat przewidziane było 120 zł brutto i co?g...o nie ma...i cisza nikt nie został powiadomiony że nie dostanie tych pieniędzy...kpią w żywe oczy z pracowników...siedzą na tej Projektowej takie barany co zielonego pojęcia o handlu nie mają a wymyślają bzdury...polikwidować te bezsensowne etaty...na co komu potrzebne jakiejś audyty,tajemniczy klient...bez tego spokojnie można się obejść a sklep funkcjonuje normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawaj tych Ukraińców ! :-) W 90 tych latach tak do mnie mówił bamber " na twoje miejsce trzech już czeka "  Trochę się od tamtych lat zmieniło . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Radomiu jest to samo ķasjerki z potem na czole zapierdzielaja bo jest ich np 3 na cały sklep , rozłożyć towar obsłużyć kasę i milion innych rzeczy . Jak patrzę na to to aż strach , a jeszcze np pani kierowniczka menda potrafi dziewczynę zbesztac przy ludziach bo nie zdążyła czegoś zrobić normalny legalny mobing   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Auchan dobrze. Tam kasjerka to kasjerka A nie piekarz ;-) tam płaca wyższa, i wypłata zawsze na czas. Najlepszy market
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha z tymi podwyżka i to dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strajk? Gdzie kiedy nic nie wiemy! To jakieś jaja !! A na rękę to się ma niecałe 2100 ... Pruszcz Gdański 225 !! Choć ostatnio plotka poszła że jakaś podwyżka ma być na nowy rok ale o ile to tylko diabli wiedzą czyli lublin ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję spróbować dodzwonić się do działu kadr lub płac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałam w stokrotce 4 lata... i cieszę się że już tam nie pracuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie Panie jest na to bardzo dobra rada tylko wymaga zgrania i jedności: Podaję metodę na 3...4 odchodzicie wszyscy ze swoich miejsc pracy zakładacie kurtki i idziecie do domu mając szeroko we dup....właściciela markietu. Gwarantuje że moment kalesony mu zmiękną, ale jest jeden warunek robicie to wszyscy lub większość, w pojedynke wyżej opisane działanie nie ma sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wzieliscie aldika ze zwiazkami to teraz macie karuzele. Solidarnosc walczy o ilosc skladek. U mnie w firmie rozwiazali i jest spokoj, wszyscy zadowoleni. Mielismy to samo. Wieczna awantura, kto byl, po roku sie wypisal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praca w stokrotce to typowy wyzysk człowieka przez człowieka. Najlepiej było by gdyby pracowników było jak najmniej, a obrotów jak najwięcej. Okropne dziadostwo pracuje w tej piepszonej firmie i nkiomu nie polecam. Nie płacą wszystkich nadgodzin bo myślą, że człowiek jest głupi i się nie doliczy. Na siłę wypychają urlopy. Ludzie jeśli macie wybory co do pracy to nigdy nie decydujcie się na stokrotkę. Praca na kolanach po godzinach za free. O górze nie będę pisać, ale wiem że za takie pieniądze nie wychodzili by z domów. Wiem o czym pisze bo pracuje na kierowniczym stanowisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio obiła mi się o uszy rozmowa dwóch pań w stokrotce jedna chyba wyższa szycha na pytanie o dotrudnienie pracownika z rozbrajającą szczerością ze tego nie zrobią bo wysokość utargu na to nie pozwala To niech mnie ktoś z biura oświeci jak sklep np X ma mieć utargu skoro w promieniu kilkuset metrów znajduje się kilka stokrotek i żeby zrobić całe zakupy muszę zaliczyć je wszystkie bo w każdej zawsze czegoś nie ma Ps Jak wyglądają straty bo jakoś nigdzie nie zauważyłem ochroniarza czy tak bardzo ufają swoim klientom a tak przy okazji Pani przewodnicząca związku zainteresowała by się warunkami w jakich muszą pracować dziewczyny w mniejszych stokrotkach
 Mniejsze to franczyza, cuda się dzieją. Nikt na tym nie panuje, nikt tego nie kontroluje a szkoda, bo opinia złego proacodacy spada na sieć a nie na rzeczywistego pracodawcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...